Довжина, ширина, висота, мм: 220*147*18
Матеріал: PS+PET
У ящику, шт: 456
Матеріал: PS+PET
У ящику, шт: 456
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Матеріал | Полістирол |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 18 мм |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,80 ₴
- Мінімальне замовлення: 1000 шт.



