Довжина, ширина, висота, мм: 180*130*18
Матеріал: PS+PET
У ящику, шт: 594
Матеріал: PS+PET
У ящику, шт: 594
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Матеріал | Полістирол |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 18 мм |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,80 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.



