Довжина, ширина, висота, мм: 189*189*44
Об'єм, мл: 750
Матеріал: PET
У ящику/упаковці, шт: 200/50
Об'єм, мл: 750
Матеріал: PET
У ящику/упаковці, шт: 200/50
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 750 мл |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліетилен |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 189 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.


