Довжина, ширина, висота, мм: 190*115*35
Об'єм, мл: 500
Матеріал: PET
У ящику, шт: 1200
Об'єм, мл: 500
Матеріал: PET
У ящику, шт: 1200
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1200 шт. |
| Об`єм | 500 мл |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Поліетилен |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2,75 ₴
- Мінімальне замовлення: 12000 шт.


