Довжина ,ширина, висота, мм: 246*150*70
Матеріал: спінений полістирол
У ящику/упаковці, шт: 250/125
Матеріал: спінений полістирол
У ящику/упаковці, шт: 250/125
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Ланч бокс |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Спінений полістирол |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 125 шт. |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,75 ₴
- Мінімальне замовлення: 250 шт.


