Ширина, висота, мм: 100*270
Колір: прозорий
Вага, г: 360
Матеріал: харчовий HDPE
У ящику, пач.: 20
Колір: прозорий
Вага, г: 360
Матеріал: харчовий HDPE
У ящику, пач.: 20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Вага упаковки | 0.36 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.


