Ширина, висота, мм: 220*450
Щильність, мкм: 20
Вага, г: 360
Матеріал: харчовий HDPE
У ящику/рулоні, шт: 30/120
При замовленні указуйте бажаний малюнок у коментарях.
Щильність, мкм: 20
Вага, г: 360
Матеріал: харчовий HDPE
У ящику/рулоні, шт: 30/120
При замовленні указуйте бажаний малюнок у коментарях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Товщина | 20 мкм |
| Вага упаковки | 0.36 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴
- Мінімальне замовлення: 30 шт.


