Ширина, висота, мм: 280*480
Щильність, мкм: 12
Вага, г: 400
Матеріал: харчовий HDPE
У ящику/рулоні, шт: 15/250
Щильність, мкм: 12
Вага, г: 400
Матеріал: харчовий HDPE
У ящику/рулоні, шт: 15/250
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Колір | Зелений |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Товщина | 12 мкм |
| Вага упаковки | 0.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴
- Мінімальне замовлення: 15 шт.


