Ширина, висота, глибина, мм: 160*195*110
Вага вмісту, г: 1000
Матеріал: якісний картон та яскравий глянцевий малюнок
У ящику, шт: 50
При замовленні указуйте номер малюнка у коментарях.
Вага вмісту, г: 1000
Матеріал: якісний картон та яскравий глянцевий малюнок
У ящику, шт: 50
При замовленні указуйте номер малюнка у коментарях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Візерунки і принти | Новорічні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.
- Спосіб упаковки: 1я/100шт


